1. lékařská fakulta Univerzita Karlova 1. lékařská fakulta Univerzita Karlova Psychiatrická klinika 1. LF UK a VFN
sdavid 01.02.2024

Zaměstnanci Psychiatrické kliniky 1. LF UK a VFN

telefon

e-mail

Profesor / Professor:

MUDr. Jiří Raboch, DrSc.

5007

raboch(zavinac)nbox.cesnet.cz, jiri.raboch(zavináč)vfn.cz

MUDr. Hana Papežová, CSc.

5338,5335

Hana.Papezova(zavinac)vfn.cz

MUDr. Ivo Paclt, CSc.

5316,5088

ivopaclt(zavinac)seznam.cz

RNDr. Zdeněk Fišar, CSc.

5313

zfisar(zavináč)lf1.cuni.cz

Docent / Associate Professor:

MUDr. Martin Anders, PhD.

5344,5345

anders.martin(zavináč)vfn.cz

RNDr. Petr Bob, PhD.

5314

petr.bob(zavináč)lf1.cuni.cz, petrbob(zavináč)yahoo.com

PharmDr. Jana Hroudová, PhD.

5122,4135

hroudova.jana@gmail.com

MUDr. Roman Jirák, CSc.

5317

roman.jirak(zavinac)vfn.cz, fatty(zavináč)centrum.cz

MUDr. Lucie Kališová. PhD.

5341,5354

luciekalisova(zavináč)seznam.cz

MUDr. Martina Zvěřová, PhD.

5317

zverova.martina(zavináč)vfn.cz

MUDr. Ilja Žukov, CSc.

5357,5364

iljazukov(zavináč)seznam.cz

Odborný asistent / Assistant Professor:

MUDr. Daniela Domluvilová

5358,5354

domluvilova(zavináč)yahoo.com

MUDr. Pavel Doubek, PhD.

 

doubekpavelmudr(zavináč)seznam.cz

MUDr. Petra Holanová

5358,5221

p_holanova(zavináč)yahoo.com, Petra.Holanova@vfn.cz

MUDr. Eva Janečková

9203,5346

evajaneck(zavináč)seznam.cz

MUDr. Eva Kitzlerová, PhD.

5340

ekitzlerova(zavináč)centrum.cz, eva.kitzlerova@vfn.cz

MUDr. Alexander Nawka, PhD.

5345

nawka(zavináč)seznam.cz

MUDr. Lucie Nawková

5345

 

lucie.nawkova(zavináč)gmail.com

PhDr. Josef Pavlát, PhD.

5324

jpav(zavináč)lf1.cuni.cz

MUDr. Petr Popov

 

Klinika adiktologie

MUDr. Miroslav Sekot

5345

sekot(zavináč)post.cz

MUDr. Irena Zrzavecká

5330

zrzav(zavináč)vfn.cz

Laboratorní pracovník / Laboratory Technician:

Zdeněk Hanuš

5411

zhanus(zavináč)atlas.cz

Sekretář/ka / Secretary:

Štěpán David

5345,5344

stepan.david@lf1.cuni.cz

Mgr. Šárka Minksová

5344,5345

sekretariat.psychiatrie@vfn.cz

Knihovnice / Librarian:

Mgr. Veronika Váchová

5352

Veronika.Vachova@lf1.cuni.cz

Další pracovníci / Other Staff:

Bc. Zuzana Fišarová

5339

zuzana.fisarova(zavináč)vfn.cz

Psycholog / Psychologist:

PhDr. Pavel Harsa, PhD.

5370

harsapavel(zavináč)seznam.cz

prof. PhDr. Radek Ptáček, PhD.

5318

radek.ptacek@vfn.cz

PhDr. František Krch, PhD.

5369

krch.frantisek(zavináč)vfn.cz

Mgr. Tomáš Kufa

5360

Tomas.Kufa@vfn.cz

Mgr. Dominika Žitníková

5347 Dominika.Zitnikova@vfn.cz

PhDr. Josef Pavlát, PhD.

5324

jpav@lf1.cuni.cz

Mgr. Karolina Pilná

5364

Karolina.Pilna@vfn.cz

Mgr. Klára Kováčová

5364

Klara.Kovacova@vfn.cz

Mgr. Jana Heidingerová 5327 Jana.Heidingerova@vfn.cz
Mgr. Veronika Lajksnerová 5327 Veronika.Lajksnerova@vfn.cz
Mgr. Tereza Podávková 5379 Tereza.Podavkova@vfn.cz
Mgr. Iveta Švejnohová 5327 Iveta.Svejnohova@vfn.cz



počet zobrazení: 77755 autor: zfisar, poslední aktualizace: sdavid, 01.02.2024
Hodnocení: (hodnotilo 34 uživatelů) Kliknutím na tento odkaz upozorníte autora, že jeho článek už zřejmě není aktuální.