sdavid 26.02.2024

Termíny pro postgraduální studium

Termíny pro zimu/jaro 2024:

27. 2. - obhajoby, SDZ, zkoušky po 1. ročníku

Místo a čas konání: 9:30 hod., hlavní budova Psychiatrické kliniky, 1. patro

4. 6. - přijímací zkoušky

18. 6. - náhradní termín přijímacích zkoušek, obhajoby, státní doktorské zkoušky, zkoušky po 1. ročníku

_________________________________________________________________________________________

Semináře poskytující informační servis se uskuteční v knihovně Psychiatrické kliniky, Ke Karlovu 11, 1. patro
v LS ve dnech 12. 3., 16. 4. a 14. 5. 2024 od 16:00.

V rámci květnového semináře se v LS opět uskuteční postgraduální konference.

Konference bude probíhat v anglickém a českém jazyce.

Konference bude probíhat formou krátkých ústních sdělení o délce cca 10 minut na zvolené téma každého účastníka dle kritérií dohodnutých na semináři.

Program pro 3. ročník je realizován v LS formou postgraduální konference. Ostatní zájemci jsou rovněž vítáni (PGS konference je uznána jako účast na konferenci v rámci kritérií k absolvování studia).

Ph.D. program in English will include the "Postgraduate Conference" (At Spring in the Library of Psychiatry department) plus lectures in psychiatry and related disciplines included within the regular courses of Psychiatry according to schedules of "General Medicine" M.D. degree study program.

počet zobrazení: 7875 poslední aktualizace: sdavid, 26.02.2024
Hodnocení: (hodnotili 4 uživatelé) Kliknutím na tento odkaz upozorníte autora, že jeho článek už zřejmě není aktuální.