1. lékařská fakulta Univerzita Karlova 1. lékařská fakulta Univerzita Karlova Psychiatrická klinika 1. LF UK a VFN
zfisar 01.03.2019

Centrum pro klinickou psychoterapii

Centrum pro klinickou psychoterapii

Centrum pro klinickou psychoterapii se zaměřuje na zajištění komplexního psychoterapeutického programu pro pacienty hospitalizované na Psychiatrické klinice VFN a 1. LF UK v Praze. V omezeném rozsahu činnosti se členové centra rovněž zaměřují i na ambulantní poradenské služby v oblasti psychoterapie a psychosomatiky.

 

Vedoucí centra: Odb. as. PhDr. Pavel Harsa, Ph.D.

 

Psychoterapeuti:

Odb. as. PhDr. Pavel Harsa, Ph.D.

Klinický psycholog a psychoterapeut

Tel.: +420 224 965 370

Email: Pavel.Harsa@vfn.cz

 

Odb. as. PhDr. František David Krch, Ph.D.

Klinický psycholog a psychopetrapeut

Tel.: +420 224 965 369

Email: Frantisek.Krch@vfn.cz

 

Prof. PhDr. et PhDr. Radek Ptáček, Ph.D., MBA

Klinický psycholog a psychoterapeut

Tel.: +420 224 965 318

Email: Radek.Ptacek@vfn.cz

 

Odb. as. Mgr. Tereza Štěpánková, Ph.D.

Klinický psycholog

Tel.: +420 224 965 053

Email: Tereza.Stepankova@vfn.cz 

 

As. Mgr. Kristýna Wohlinová

Psycholog ve zdravotnictví pracující pod odborným dohledem

Tel.: +420 224 965 053

Email Kristyna.Wohlinova@vfn.cz

 

As. Mgr. Jiří Michalec

Klinický psycholog

Tel.: +420 224 965 360

Email: Jiri.Michalec@vfn.cz

 

Mgr. Tomáš Kufa

Klinický psycholog

Tel.: +420 224 965 327

Email: Tomas.Kufa@vfn.cz

Mgr. Miriama Chlebovcová

Psycholog ve zdravotnictví pracující pod odborným dohledem

Tel.: +420 224 965 347

Email: Miriama.Chlebovcova@vfn.cz

 

počet zobrazení: 4427 poslední aktualizace: zfisar, 01.03.2019
Hodnocení: (hodnotili 4 uživatelé) Kliknutím na tento odkaz upozorníte autora, že jeho článek už zřejmě není aktuální.